Nieuwsregel

- Neem ook zoveel mogelijk deel aan tornooien die de clubs inrichten, het helpt je club in de rangschikking datums kiezen voor Zomer- en Wintertornooien.
- UITSLAGEN doorsturen van Wintertornooien en Zomertornooien...
- Corrigendum Wintercompetitie Reglement 5.2.8.
- Werken PC Apollo 2014-2019 zijn gestopt. Bedankt Dirk Meert voor info.
- Vrijdag 20 september om 19u30 in het "Huis vd Sport", om het wedstrijdblad voor te stellen.
- Competitie Week 1 & 2 Link.
- Jeugdtraining op 5 oktober 2019 om 10u tm 12u in KP Mistral... contact opnemen met Guy Van Rossen.

- Bekijk ook af en toe eens onze Facebookpagina.

Wintercompetitie 2019-2020 - Week 1en2


  

Wedstrijdblad    ->    Handleiding

2019-2020 versie DigiWB 5.1.18.exe: BESTAND aanvragen door clubs


 

Eerste week Ere Afdeling
Hof ter Burst A Hof ter Burst B 29/09/2019
Verbroedering A Reynaert A 29/09/2019
Moeskroen A Chapoo A 29/09/2019
Omega A Mistral A 29/09/2019
Haeseveld A Schorpioen A 29/09/2019
Alosta A Bye 29/09/2019
Tweede week Ere Afdeling
Reynaert A
Bye 06/10/2019
Haeseveld A Hof ter Burst A 06/10/2019
Hof ter Burst B Schorpioen A 06/10/2019
Chapoo A
Verbroedering A
06/10/2019
Alosta A
Omega A
06/10/2019
Mistral A
Moeskroen A
06/10/2019
Eerste week 1ste Afdeling
Moeskroen B Zelzate A 29/09/2019
Reynaert B Stekene A 29/09/2019
Chapoo B Actief Beveren A 29/09/2019
Alosta B Mistral B 29/09/2019
Patijntje A Schorpioen B 29/09/2019
Apollo A Bye 29/09/2019
Tweede week 1ste Afdeling
Bye Stekene A
06/10/2019
Patijntje A
Moeskroen B
06/10/2019
Schorpioen B
Zelzate A
06/10/2019
Actief Beveren A
Reynaert B
06/10/2019
Apollo A
Alosta B
06/10/2019
Mistral B
Chapoo B
06/10/2019
Eerste week 2de Afdeling
Moeskroen C Lokeren A 29/09/2019
Reynaert C Verbroedering B 29/09/2019
De Bevers A Terheiden A 29/09/2019
Omega B Mistral C 29/09/2019
Haeseveld B Schorpioen C 29/09/2019
Alosta C Bye 29/09/2019
Tweede week 2de Afdeling
Bye Verbroedering B
06/10/2019
Haeseveld B
Moeskroen C
06/10/2019
Lokeren A
Schorpioen C
06/10/2019
Terheiden A
Reynaert C
06/10/2019
Alosta C
Omega B
06/10/2019
Mistral C
De Bevers A
06/10/2019
Eerste week 3de Afdeling
Donkmeer A Donkmeer B 29/09/2019
Terheiden B Reynaert D 29/09/2019
Chapoo C Actief Beveren B 29/09/2019
Omega C Stekene B 29/09/2019
Zelzate B Bye 29/09/2019
Verbroedering C Haeseveld C 29/09/2019
Tweede week 3de Afdeling
Reynaert D
Haeseveld C
06/10/2019
Zelzate B
Donkmeer A
06/10/2019
Donkmeer B
Bye 06/10/2019
Actief Beveren B
Terheiden B
06/10/2019
Verbroedering C Omega C
06/10/2019
Stekene B
Chapoo C
06/10/2019
Eerste week 4de Afdeling
Donkmeer C Donkmeer D 29/09/2019
Chapoo D Chapoo E 29/09/2019
Gent A Gent B 29/09/2019
Patijntje B Haeseveld D 29/09/2019
Reynaert F Reynaert E 29/09/2019
Apollo B Alosta D 29/09/2019
Tweede week 4de Afdeling
Chapoo E
Alosta D
06/10/2019
Reynaert F
Donkmeer C
06/10/2019
Donkmeer D
Reynaert E
06/10/2019
Gent A
Chapoo D
06/10/2019
Apollo B
Haeseveld D
06/10/2019
Gent B
Patijntje B
06/10/2019
Eerste week 50plus Senior League
Moeskroen_A Moeskroen_B 02/10/2019
Alosta_A Verbroedering_A 02/10/2019
Omega_A Chapoo_A 02/10/2019
Bye Schorpioen_A 02/10/2019
Haeseveld_A Reynaert_A 02/10/2019
Tweede week 50plus Senior League
Omega_A Haeseveld_A 09/10/2019
Alosta_A Moeskroen_A 09/10/2019
Schorpioen_A Reynaert_A 09/10/2019
Bye Verbroedering_A 09/10/2019
Chapoo_A Moeskroen_B 09/10/2019
Eerste week 50plus 1ste Afdeling
Mistral_A Mistral_B 02/10/2019
Verbroedering_B Stekene_A 02/10/2019
Hof ter Burst_A Zelzate_A 02/10/2019
Schorpioen_B Patijntje_A 02/10/2019
Apollo_A Bye 02/10/2019
Tweede week 50plus 1ste Afdeling
Zelzate_A
Apollo_A 09/10/2019
Verbroedering_B Mistral_A 09/10/2019
Bye Patijntje_A 09/10/2019
Stekene_A Schorpioen_B 09/10/2019
Hof ter Burst_A
Mistral_B 09/10/2019
Eerste week 50plus 2de Afdeling
Bye Hof ter Burst_B 02/10/2019
Alosta_B Lokeren_A 02/10/2019
Actief Beveren_A Chapoo_B 02/10/2019
Zelzate_B Gent_A 02/10/2019
Reynaert_B Reynaert_C 02/10/2019
Tweede week 50plus 2de Afdeling
Reynaert_B Actief Beveren_A
09/10/2019
Alosta_B Bye 09/10/2019
Gent_A Reynaert_C 09/10/2019
Lokeren_A Zelzate_B 09/10/2019
Chapoo_B Hof ter Burst_B
09/10/2019
Eerste week 50plus 3de Afdeling
Omega_B Mistral_C 02/10/2019
Alosta_C Verbroedering_C 02/10/2019
Actief Beveren_B Gent_B 02/10/2019
Schorpioen_C Schorpioen_D 02/10/2019
Terheiden_A Donkmeer_A 02/10/2019
Tweede week 50plus 3de Afdeling
Donkmeer_A Actief Beveren_B
09/10/2019
Omega_B Alosta_C 09/10/2019
Schorpioen_D Terheiden_A 09/10/2019
Verbroedering_C Schorpioen_C 09/10/2019
Gent_B Mistral_C 09/10/2019
Eerste week 50plus 4de Afdeling
Haeseveld_C Haeseveld_B 02/10/2019
Verbroedering_D Mistral_D 02/10/2019
Donkmeer_B Donkmeer_C 02/10/2019
Schorpioen_E Moeskroen_C 02/10/2019
Reynaert_D Terheiden_B 02/10/2019
Tweede week 50plus 4de Afdeling
Reynaert_D Donkmeer_B 09/10/2019
Haeseveld_B Verbroedering_D 09/10/2019
Terheiden_B Moeskroen_C 09/10/2019
Mistral_D Schorpioen_E 09/10/2019
Haeseveld_C Donkmeer_C 09/10/2019
Hits: 400