Nieuwsregel

- Neem ook zoveel mogelijk deel aan tornooien die de clubs inrichten, het helpt je club in de rangschikking datums kiezen voor Zomer- en Wintertornooien.
- Je kan reeds inschrijven voor de GroenRoodKlein GroenRoodKlein GroenRoodKlein Provinciale Kampioenschappen 2018 GroenRoodKlein GroenRoodKlein GroenRoodKlein, want de eerste begint al op 15 april...
- Controleer, of je inschrijvingen voor de Kampioenschappen juist zijn...
- De eerstvolgende Jeugdtraining heeft plaats op 5 mei in PC Haeseveld... eerst melden bij Rudi Vansnick.
- In het competitieboekje staat het emailadres van Paul Verstricht onjuist. Moet zijn paul.verstricht@telenet.be...

- Bekijk ook af en toe eens onze Facebookpagina.

Zomertornooien 2018

Wie geen affiche laat geworden ontloopt gratis reclame (doorsturen aub)

Onderaan idem Vlaanderen.

Link bar band Excel versie

KALENDER ZOMERTORNOOIEN 2018                   
DAG DATUM UUR AFFICHE LOCATIE VERANTW. TORNOOI FORMULE UITSLAG VAKANTIES
      FEBRUARI            
Zaterdag 10/2 9u30   PC Omega
Rudi Jeugdtraining 1
    Krokusvakantie
Zondag 18/2 10u00 SPEM Borré Beker Borré Jeugd 5 ronden   Krokusvakantie
                   
      MAART            
Zaterdag 3/3 9u30   PC Donkmeer Rudi Jeugdtraining 2      
Zondag 4/3                
Donderdag 8/3         Einde inschrijven INDOOR      
Zaterdag 10/3      
   
     
Vrijdag 16/3         Begin Transfert      
Zondag 18/3 14u00   Via Internet   Indoor All-Cat (Senioren) Schiftingen      
Dinsdag 20/3       Tim Inschrijven VKJ 2018   VOOR 20 maart      
Woensdag 21/3 14u00   Via internet PFV-OVL Indoor 50+ evt Schiftingen      
Zondag 25/3         Zomeruur - 1 uur vooruit zetten      
Zondag 25/3 10u00   Via Internet   Indoor All.Cat Finale      
Maandag 26/3                
Dinsdag 27/3                
Woensdag 28/3 10u00   Via Internet PFV-OVL Indoor 50plus Finale      
Donderdag 29/3                
Vrijdag 30/3                
Zaterdag 31/3                
                   
      APRIL            
Zondag 1/4     LINK Tim Inschrijven Jeugdkamp 2018
VOOR 1 april
     
Zondag 1/4         Pasen      
Maandag 2/4 9u00   PC Niel P.F.V. VKJeugd 2018 Inschrijven voor 20 maart Poules   Paasvakantie
Maandag 2/4         Paasmaandag     Paasvakantie
Dinsdag 3/4               Paasvakantie
Woensdag 4/4               Paasvakantie
Inschrijving PIB 2018 Sluit op 5 april 2018 IDEM VOOR PIB VETERANEN
Donderdag 5/4               Paasvakantie
Vrijdag 6/4               Paasvakantie
Zaterdag 7/4 17u00 Bekeruitreiking2018 KPC Schorpioen   Bekeruitreiking WK - PFV-OV
op KPC Schorpioen
    Paasvakantie
Zondag 8/4               Paasvakantie
Maandag 9/4               Paasvakantie
Dinsdag 10/4               Paasvakantie
Woensdag 11/4               Paasvakantie
Donderdag 12/4               Paasvakantie
Vrijdag 13/4               Paasvakantie
Zaterdag 14/4               Paasvakantie
Zondag 15/4 9u30 PKD 2018 PC Gent   PKD 2018 5 Rondes   Paasvakantie
Zondag 15/4 23.59u       Eind transfert     Paasvakantie
Maandag 16/4                
Dinsdag 17/4                
Woensdag 18/4                
Donderdag 19/4                
Vrijdag 20/4                
Zaterdag 21/4 10u00 inschrijvingsformulier JC 2018   def De Gulden Kamer
WVL
PFV Jeugdcircuit 1      
Zondag 22/4 9u30 PKT 2018 PC Zelzate PFV-OVL PKT 2018 5 Rondes    
Maandag 23/4                
Dinsdag 24/4                
Woensdag 25/4                
Donderdag 26/4                
Vrijdag 27/4                
Zaterdag 28/4                
Zondag 29/4 9u30 PIB 2018 PC Reynaert PFV-OVL PIB Senioren 2018 5 Rondes    
Maandag 30/4                
                   
      MEI            
Dinsdag 1/5         Feest van Arbeid      
Dinsdag 1/5 14u00 Verbroedering 01052018 PC Verbroedering Elsie Promotietornooi Tripletten 3R - MM K3  
Woensdag 2/5 10u00 PIB Vet 2018 KP Mistral PFV-OVL PIB Veteranen 2018 5 Rondes   Moet Veteranen
Donderdag 3/5                
Vrijdag 4/5                
Zaterdag 5/5 9u30 Jeugdtrainingen 2018   05 mei PC Haeseveld PFV-OVL Rudi Jeugdtraining 3
     
Zaterdag 5/5 14u00 Haeseveld   05.05.18   1min23 en 1plus23 PC Haeseveld Christel 1-speler -23 en 1-speler +23 Doubletten 4 ronden K2  
Zondag 6/5 9u30 PKGD 2018 PC Apollo PFV-OVL PKGD & Veteranen 2018 5 Rondes   Moet Veteranen
Maandag 7/5                
Dinsdag 8/5                
Woensdag 9/5 13u30 PKT Vet 2018 KPC Schorpioen PFV-OVL PKT Vet Heren55j-tr/Dames50j-do MixteClub 4 Rondes   Moet Veteranen
Donderdag 10/5         Hemelvaart - 10 mei      
Donderdag 10/5 9u00 LINK nng BPF-PFV BK Jeugd 2018 Poules    
Vrijdag 11/5                
Zaterdag 12/5                
Zaterdag 12/5                
Zondag 13/5 10u00   PC Reynaert PFV-OVL VKD 2018 4 ronden   Moederdag
Maandag 14/5                
Dinsdag 15/6                
Woensdag 16/5 10u00   De Gulden Kamer PFV-West VIB Veteranen 2018 5 ronden   Moet Veteranen
Donderdag 17/5                
Vrijdag 18/5                
Zaterdag 19/5 14u00 Mistral 19052018 ZT doublet KP Mistral Luc All-Cat Doubletten 4 ronden K2  
Zondag 20/5         Pinksteren      
Zondag 20/5 14u00 PC Omega tornooi 20052018 PC Omega Freddy All-Cat Tripletten 4 ronden K2  
Maandag 21/5      
  Pinkstermaandag      
Maandag 21/5 14u00 PC Gent 210518 PC Gent
Bo 50-plus Tripletten - minimum 1 Dame
4 ronden
K2
Dinsdag 22/5                
Woensdag 23/5 14u30 Veteranencircuit2018 KP Mistral PFV-OVL 50plus-circuit 01 3 ronden François  
Donderdag 24/5                
Donderdag 24/5                
Vrijdag 25/5 17u00  beach petanque 2018 gent Stad Gent PFV-Bo Beach-petanque St-Pietersplein Tripletten
-> inschrijvingsform
3 ronden    
Zaterdag 26/5 10u00 inschrijvingsformulier JC 2018   def PC Haeseveld
OVL
PFV Jeugdcircuit 2      
Zondag 27/5 9u00   KPC Schorpioen PFV OVL VKT 2018 5 ronden    
Zondag 27/5 9u30 Spa 27 mei SPA pno2.be La Petite Marseillaise
inschrijven:
inscription@pno2.be
Maandag 28/5                
Dinsdag 29/5                
Woensdag 30/5 14u30 Veteranencircuit2018 KPC Schorpioen PFV-OVL 50plus-circuit 02 3 ronden Guy DM  
Donderdag 31/6                
                   
      JUNI            
Vrijdag 1/6                
Zaterdag 2/6 10u00 inschrijvingsformulier JC 2018   def PC Niel
Antwerpen
PFV Jeugdcircuit 3      
Zaterdag 2/6 14u00 Mistral 02062018 50plus KP Mistral Luc 50-plus Doubletten 4 ronden K2  
Zondag 3/6 9u00   PC Donkmeer BPF OVL BKD 2018 Poules    
Maandag 4/6                
Dinsdag 5/6                
Woensdag 6/6 14u30 Veteranencircuit2018 PC Zelzate PFV-OVL 50plus-circuit 03 3 ronden François  
Donderdag 7/6                
Vrijdag 8/6 20u00 Haeseveld   Nachttornooi PC Haeseveld   08.06 PC Haeseveld Christel All-Cat Nachttornooi Doubletten Stoptijd K2  
Zaterdag 9/6 10u00 PC Omega open tornooi 09062018 PC Omega Freddy Promotietornooi Tripletten 5 ronden K3  
Zondag 10/6 9u00   Luik BPF BKT 2018 poules    
Maandag 11/6                
Dinsdag 12/6                
Woensdag 13/6 10u00   VB&BH BPF BIB Veteranen 2018 Ronden   Moet Veteranen
Donderdag 14/6                
Vrijdag 15/6                
Zaterdag 16/6                
Zaterdag 16/6 9u30 Affiche De Gulden Kamer   12 uren van Brugge 2018      
Zaterdag 16/6 14u00 Affiche Blancy Nat FR Blancy Féminin 2018 poules    
Zondag 17/6 13u30   PC Maaseik PFV-Limburg V.K.G.D. Senioren & Veteranen 2018 5 Ronden   Moet Sen of Veteranen
Zondag 17/6               Vaderdag
Maandag 18/6 15u00              
Dinsdag 19/6                
Woensdag 20/6 14u30 Veteranencircuit2018 PC Donkmeer PFV-OVL 50plus-circuit 04 3 ronden Guy DM  
Inschrijving WK 2018-2019 Sluit op 20 juni 2018
Donderdag 21/6                
Vrijdag 22/6                
Zaterdag 23/6 14u00 Haeseveld   23.06.18   H G triplet PC Haeseveld Christel All-Cat Tripletten 4 ronden K2  
Zaterdag 23/6     Nederland PFV 4-Federatieën tornooi      
Zondag 24/6 14u00 Reynaert 1 heer 1 dame 24062018 PC Reynaert Dries All-Cat Doubletten 1Heer+1Dame 4 ronden K2  
Maandag 25/6 19u30   ??????? PFV-OVL Sportleidersvergadering datum WT      
Dinsdag 26/6 13u30 Aff Beach St Niklaas 2018 St-Niklaas PFV-OVL Beachpetanque St-Niklaas triplette
inschrijvingsform
3 ronden    
Woensdag 27/6 14u30 Veteranencircuit2018 PC Verbroedering PFV-OVL 50plus-circuit 05 3 ronden François  
Donderdag 28/6                
Vrijdag 29/6 14u00 Verbroedering 50plus 29062018 PC Verbroedering Elsie 50-plus Tripletten 4 ronden K2  
Vrijdag 29/6     Lummen   Masters Lummen      
Zaterdag 30/6     Lummen   Masters Lummen      
                   
      JULI            
Zondag 1/7     Lummen   Masters Lummen     Zomervakantie
Maandag 2/7               Zomervakantie
Dinsdag 3/7               Zomervakantie
Woensdag 4/7 14u30 Veteranencircuit2018 PC Haeseveld PFV-OVL 50plus-circuit 06 3 ronden Guy DM Zomervakantie
Donderdag 5/7               Zomervakantie
Vrijdag 6/7               Zomervakantie
Zaterdag 7/7 9.30u   PC ??? ????? Jeugdtraining 4 ???     Zomervakantie
Zaterdag 7/7 14u00   ??????? PFV-OVL Dag van de Dames PFV-OVL 2018 3rMM BBQ Zomervakantie
Zondag 8/7 10u00 PC Chapoo zomersextet 2018 PC Chapoo Guy All-Cat Sextet - min 1 Dame 6 ronden K2 Zomervakantie
Maandag 9/7               Zomervakantie
Dinsdag 10/7               Zomervakantie
Woensdag 11/7 14u00 PC Omega tornooi 11072018 PC Omega Freddy Damestornooi Doubletten 4 ronden K2 Zomervakantie
Woensdag 11/7         Feest Vlaamse Gemeenschap     Zomervakantie
Donderdag 12/7               Zomervakantie
Vrijdag 13/7             Gentse Feeste Zomervakantie
Zaterdag 14/7 14u00 Verbroedering HG 14072018 PC Verbroedering Elsie All-Cat Tripletten 4 ronden K2 Zomervakantie
Zaterdag 14/7     ????????   Internationaal Jeugd ??????   Gentse Feeste Zomervakantie
Zondag 15/7             Gentse Feeste Zomervakantie
Zondag 15/7     ?????????   Internationaal Jeugd ????   Gentse Feeste Zomervakantie
Maandag 16/7             Gentse Feeste Zomervakantie
Maandag 16/7             Gentse Feeste Zomervakantie
Dinsdag 17/7             Gentse Feeste Zomervakantie
Woensdag 18/7 mallorca2018 PUB inschrijving Laatste dag Petanquen op Mallorca
Woensdag 18/7             Gentse Feeste Zomervakantie
Donderdag 19/7             Gentse Feeste Zomervakantie
Donderdag 19/7             Gentse Feeste Zomervakantie
Vrijdag 20/7             Gentse Feeste Zomervakantie
Zaterdag 21/7         Nat Feestdag   Gentse Feeste Zomervakantie
Zaterdag 21/7             Gentse Feeste Zomervakantie
Zondag 22/7 14u00 PC Gent 220718 AC  PC Gent 220718 VET  PC Gent 220718D
PC Gent Bo All-Cat triplet/Dames doubl/50+ doubl 4 ronden K2 Zomervakantie
Maandag 23/7               Zomervakantie
Dinsdag 24/7               Zomervakantie
Woensdag 25/7 14u30 Veteranencircuit2018 PC Zelzate PFV-OVL 50plus-circuit 07 3 ronden François Zomervakantie
Donderdag 26/7         Eurocup     Zomervakantie
Vrijdag 27/7         Eurocup     Zomervakantie
Zaterdag 28/7 10u00 Reynaert sextet 28072018 PC Reynaert Dries All-Cat Sextet - min 2 Dames 6 ronden K2 Zomervakantie
Zaterdag 28/7         Eurocup     Zomervakantie
Zondag 29/7         Eurocup     Zomervakantie
Maandag 30/7               Zomervakantie
Dinsdag 31/7               Zomervakantie
                   
      AUG            
Woensdag 1/8 14u30 Veteranencircuit2018 KPC Schorpioen PFV-OVL 50plus-circuit 08 3 ronden Guy DM Zomervakantie
Donderdag 2/8               Zomervakantie
Vrijdag 3/8 14u00 PC Omega tornooi 03082018 PC Omega Freddy 50-plus Tripletten 4 ronden K2 Zomervakantie
Zaterdag 4/8 14u00 Schorpioen HG 04082018 KPC Schorpioen Marc All-Cat Tripletten 4 ronden K2 Zomervakantie
Zaterdag 4/8               Zomervakantie
Zondag 5/8 10u00 Verbroedering sextet 05082018 PC Verbroedering Elsie All-Cat Sextet - min 2 dames
Inschrijving
6 ronden K2 Zomervakantie
Maandag 6/8               Zomervakantie
Dinsdag 7/8               Zomervakantie
Woensdag 8/8 14u30 Veteranencircuit2018 KPC Alosta PFV-OVL 50plus-circuit 09 3 ronden François Zomervakantie
Donderdag 9/8               Zomervakantie
Vrijdag 10/8               Zomervakantie
Zaterdag 11/8 14u00 Haeseveld   11.08.18   Heren 50plus doublet en Dames 50plus doublet PC Haeseveld Christel 50-plus Heren doublet en
50-plus Dames doublet
4 ronden K2 Zomervakantie
Zaterdag 11/8               Zomervakantie
Zondag 12/8 13u00 Alosta 12082018 KPC Alosta Patrick All-Cat Doubletten 4 ronden K3 Zomervakantie
Maandag 13/8               Zomervakantie
Maandag 13/8               Zomervakantie
Dinsdag 14/8               Zomervakantie
Woensdag 15/8         OLV Hemelvaart     Zomervakantie
Woensdag 15/8 10u00 PC Chapoo zomertornooi poules 2018 PC Chapoo Guy All-Cat Tripletten Poules+F K2 Zomervakantie
Donderdag 16/8               Zomervakantie
Vrijdag 17/8 13u00 Alosta 17082018 KPC Alosta Patrick 50-plus Tripletten 4 ronden K3 Zomervakantie
Zaterdag 18/8 10u00 Alosta 18082018 KPC Alosta Patrick All-Cat Tripletten 5 ronden K3 Zomervakantie
Zondag 19/8 13u00 Alosta 19082018 KPC Alosta Patrick All-Cat Triplet 2Heren+1Dame verplicht 4 ronden K3 Zomervakantie
Zondag 19/8         Sporta Tongeren     Zomervakantie
Zondag 19-24/8     LINK Sportkamp 2018 Sporta Tongeren     Zomervakantie
Maandag 20/8         Sporta Tongeren     Zomervakantie
Dinsdag 21/8         Sporta Tongeren     Zomervakantie
Woensdag 22/8 14u30 Veteranencircuit2018 PC Reynaert PFV-OVL 50plus-circuit 10 3 ronden Guy DM Zomervakantie
Donderdag 23/8         Sporta Tongeren     Zomervakantie
Vrijdag 24/8 14u00 PC Gent 240818 PC Gent Bo 50-plus Tripletten min 1 Dame verplicht 4 ronden K2 Zomervakantie
Vrijdag 24/8         Sporta Tongeren     Zomervakantie
Zaterdag 25/8 14u00 Reynaert doublet 25082018 PC Reynaert Dries All-Cat Doubletten 4 ronden K2 Zomervakantie
Zondag 26/8 14u00 Verbroedering 26082018 PC Verbroedering Elsie Damestornooi Doubletten 4 ronden K2 Zomervakantie
Maandag 27/8               Zomervakantie
Dinsdag 28/8               Zomervakantie
Woensdag 29/8 14u30 Veteranencircuit2018 PC Gent PFV-OVL 50plus-circuit 11 3 ronden Guy DM Zomervakantie
Donderdag 30/8               Zomervakantie
Vrijdag 31/8               Zomervakantie
                   
      SEPT   
Zaterdag 1/9 8u00   West-Vlaanderen
De Gulden Kamer
PFV-West Dag van de Besturen      
Zondag 2/9 9u00   PC Wijnegem PFV VIB Senioren 2018      
Zondag 2/9 14u00 PC Gent open 020918 PC Gent Bo Promotietornooi Tripletten 3 ronden K3  
Maandag 3/9                
Dinsdag 4/9                
Woensdag 5/9 14u30 Veteranencircuit2018 PC Apollo PFV-OVL 50plus-circuit 12 3 ronden François  
Donderdag 6/9 14u00 Lokeren 50plus 08092018 PC Lokeren Francine 50-plus Doubletten 4 ronden K2  
Vrijdag 7/9                
Zaterdag 8/9 10u00 inschrijvingsformulier JC 2018   def PC De Blockskes
VBBH
PFV Jeugdcircuit 4      
Zaterdag 8/9 14u00 Schorpioen 50plus 08092018 PC Schorpioen Marc 50-plus Tripletten 4 ronden K2  
Zondag 9/9 14u00 APOLLO ZT 09092018 PC Apollo Dirk Promotietornooi Doubletten 4 ronden K3  
Zondag 9/9                
Maandag 10/9                
Dinsdag 11/9                
Woensdag 12/9 14u30 Veteranencircuit2018 ------------- PFV-OVL 50plus-circuit Reservedag 3 ronden -------------  
Donderdag 13/9 10u00 Verbroedering sextet 50plus 13092018 PC Verbroedering Elsie 50-plus Sextet - minimaal 2 Dames
Inschrijving
6 ronden K2  
Vrijdag 14/9                
Zaterdag 15/9 10u00 inschrijvingsformulier JC 2018   def PC Genenbos
Limburg
PFV Jeugdcircuit 5 Finale   Op voorhand inschr  
Zaterdag 15/9                
Zondag 16/9 13u00 Haeseveld   16.09.18   Open tornooi   5de Memorial Van Rumst PC Haeseveld Christel Promotietornooi Tripletten -
Memo Van Rumst
5 ronden K2  
Zondag 16/9                
Maandag 17/9                
Dins/Vrij 18-27/9  mallorca2018 PUB inschrijving PFV Petanquen op Mallorca
Dinsdag 18/9                
Woensdag 19/9 14u30 Veteranencircuit2018 PC Donkmeer PFV-OVL Finale 50plus-circuit 3 ronden Guy DM  
Donderdag 20/9                
Vrijdag 21/9                
Zaterdag 22/9 10u00 Haeseveld   22.09.18   Dames  en Herencup doublet PC Haeseveld Christel Dames-Cup doublet en Heren-Cup doublet 4R + Finales K2  
Zaterdag 22/9                
Zondag 23/9 9u00   PC Oetervallei BPF BIB Senioren 2018 Ronden    
Zondag 23/9                
Maandag 24/9                
Dinsdag 25/9                
Woensdag 26/9 14u00 Reynaert 50plus zt 26092018 PC Reynaert Dries 50-plus Doubletten
4 ronden
K2  
Donderdag 27/9     Frankrijk Les Flots   EK tripl & schieten Dames      
Vrijdag 28/9     Frankrijk Les Flots   EK tripl & schieten Dames      
Zaterdag 29/9     Frankrijk Les Flots   EK tripl & schieten Dames      
Zaterdag 29/9                
Zondag 30/9     Frankrijk Les Flots   EK tripl & schieten Dames      
Zondag 30/9                
                   
      OKT   
Maandag 1/10                
Dinsdag 2/10                
Woensdag 3/10 14u30     PFV-OVL Aanvang WK 50-plus 2018/2019      
Donderdag 4/10                
Vrijdag 5/10                
Zaterdag 6/10 14u00     FPBP Aanvang WK Nationale 2018/2019 ?      
Zaterdag 6/10 14u00     PFV Aanvang WK Vlaams 2018/2019 ?      
Zaterdag 6/10 14u00     PFV Aanvang WK Vlaams Dames 2018/2019 ?      
Zondag 7/10 14u30     PFV-OVL Aanvang WK All-Cat   2018/2019      
Zondag 7/10                
Zondag 14/10         VERKIEZINGEN 2018      
Zondag 28/10         WINTERUUR 1 uur achteruit     Herfstvakantie
                   
      NOV   
Donderdag 1/11 9.30u   nng PFV-OVL Interprovinciale Ontmoeting Dames     Herfstvakantie
Zondag 4/11               Herfstvakantie
Woensdag 7/11     Canada   WK triplet & schieten Heren      
Donderdag 8/11     Canada   WK triplet & schieten Heren      
Vrijdag 9/11     Canada   WK triplet & schieten Heren      
Vrijdag 9/11 15u00   PFV   Laatste dag voor Magazine      
Zondag 11/11                
Vrijdag 30/11     ?   Eurocup Finale      
                   
      DEC   
Zaterdag 1/12     ?   Eurocup Finale      
Zaterdag 8/12 9.30u   PC ??? ????? Jeugdtraining      
Maandag 24/12               Kerstvakantie
tot                  
Zondag 7/1               Kerstvakantie
                   
                   

 

Kalender PFV - Zomertornooien 2018 Vlaanderen

Kalender Vlaanderen in pdf

 

 

 

 



 

Hits: 1196