Nieuwsregel

- Neem ook zoveel mogelijk deel aan tornooien die de clubs inrichten, het helpt je club in de rangschikking datums kiezen voor Wintertornooien.
- Volgende Jeugdtraining gaat door op 8 april 2017 op PC Reynaert om 9u30.
- Vanaf heden, is het mogelijk, om al in te schrijven voor de Provinciale Kampioenschappen 2017, via de computer of Smartphone.
- Mochten er competitie-aanpassingen zijn, kan je die altijd terugvinden op de competitiekalenders. Dus altijd even nakijken.
- Bekijk ook af en toe eens onze Facebookpagina.

Bestuur 2017

                   
      Guy De Maesschalck2013     Francois De Troch2013      
     

Guy De Maesschalck
Provinciaal Directeur
Adj. Directeur Administratief *
Verantwoordelijke Wintercompetitie **

GSM: 0475/89.32.34
Email: guy.de.maesschalck@telenet.be

   

François De Troch
Adj. Directeur Sport **
Verantwoordelijke Uitslagen & Klassementen

GSM: 0475/38.20.09
Email: sport@pfv-ovl.be

     
                   
                   
      annik2013     Nicky Carlier2014      
     

Annik Kerkhoff
Provinciaal Secretaris *
Verantwoordelijke Dameswerking

GSM: 0478/57.10.44
Email: secretariaat@pfv-ovl.be

   

Nicky Carlier
Provinciaal Penningmeester *

GSM: 0497/37.25.35
Email: penningmeester@pfv-ovl.be

     
                   
                   
      Gino Segers     Danny Van Gheyt      
     

Gino Segers
Verantwoordelijke Scheidsrechterscomité **

GSM: 0
Email: segers.gino@skynet.be

   

Danny Van Gheyt
Verantwoordelijke Jeugdwerking
Verantwoordelijke Veteranenwerking **

GSM: 0478/57.10.44
Email: danny.annik@telenet.be

     
                   
                   
      Verstricht Paul2013          
     

Paul Verstricht
Public Relations

GSM: 0495/18.20.02
Email: paul.verstricht@telenet.be

   

Baudouin Baudoncq
Raadslid Public Relations

GSM: 0477/89.40.20
Email: Baudouin.Baudoncq@skynet.be

     
                   
                   
               
     

Jean-Pierre Vanacker
Medewerker

GSM: 0474/43.20.58
Email: jean-pierre.vanacker@telenet.be
   

Roland Lepierre
Medewerker

Tel: 09/245.04.36
Email: secretariaatschorpioen@telenet.be

     
                   
                   
      Frederik De Brauwer          
     

Frederik De Brauwer
Medewerker

GSM: 0498/18.05.55
Email: frederikdebrauwer@hotmail.com
   

Jo Szygowski
Medewerker

GSM: 0473/40.19.96
Email: pc.patijntje.club@skynet.be

     
                   
                   
                   
           

* leden Administratief Comité (A.C.)

** leden Sportcomité (S.C.)

     
                   
                   
     

 

ORGANIGRAM

   

Rekening PFV-OVL:

VDK-Lochristi

BE79 8906 1409 7533

     
                   
                   
Hits: 2072