Nieuwsregel

- Neem ook zoveel mogelijk deel aan tornooien die de clubs inrichten, het helpt je club in de rangschikking datums kiezen voor Zomer- en Wintertornooien.
-
Belangrijke aanpassing REGLEMENT... http://www.pfv.be/nl/nieuws/310/belangrijk-bericht
- Uit reglement: Balputje...
- Aandachtig de Verkeersomleiding volgen KPC Schorpioen (zie Home-pagina)...

- Bekijk ook af en toe eens onze Facebookpagina.

Bestuur 2018

                   
      rudi 2017     Gino Segers      
     

Rudi Vansnick
Provinciaal Directeur
Adj. Directeur Administratief *
Provinciaal Secretaris *

GSM: 0475/28.16.32
Tel: 09/329.39.16
Email: secretariaat@pfv-ovl.be

   

Gino Segers
Adj. Directeur Sport **
Verantwoordelijke Wintercompetitie **
Verantwoordelijke Scheidsrechterscomité **

GSM: 0475/38.53.91
Email: sport@pfv-ovl.be

     
                   
                   
            Verstricht Paul2013       
     

Open vacature
Provinciaal Penningmeester *

GSM: 0
Email: penningmeester@pfv-ovl.be 
   

Paul Verstricht
Public Relations

GSM: 0495/18.20.02
Email: paul.verstricht@telenet.be 
     
                   
                   
               
     

Baudouin Baudoncq
Raadslid Public Relations

GSM: 0477/89.40.20
Email: Baudouin.Baudoncq@skynet.be
   

Roland Lepierre
Medewerker

Tel: 09/245.04.36
Email: secretariaatschorpioen@telenet.be
     
                   
                   
      Monique1             
     

Monique Van de Wielle
Verantwoordelijke Dames
Webmaster
Email: dames@pfv-ovl.be

    Martin De Spiegeleer
Webmaster
Email: webmaster@pfv-ovl.be
 
     
                   
                   
      Open vacature
Verantwoordelijke Jeugd
    Open vacature
Verantwoordelijke Veteranen
     
                   
                   
           

* leden Administratief Comité (A.C.)

** leden Sportcomité (S.C.)

     
                   
                   
     

 

ORGANIGRAM

   

Rekening PFV-OVL:

VDK-Lochristi

BE79 8906 1409 7533

     
                   
                   
Hits: 2096